Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksEnglish Publication Unit

ENGLISH PUBLICATION I UNIT

 MUFIDAH.jpg

Dayang Mufidah binti Haji Abdul Hakim

Pegawai Penerangan

 NOR HANIZAH.jpg

Dayang Nor Hanizah binti Haji Abdul Halim

Penolong Penyunting Tingkat I

hanizah.halim@information.gov.bn

 HAJAH APSAH.jpg

Dayang Hajah Apsah binti Haji Sahdan  @Shadan

Penterjemah Kanan

apsah.sahdan@information.gov.bn

 SITI FAIZAHANISAH.jpg

Dayang Siti Faizahanisah binti Awang Mahani

Penyemak

faizahanisah.mahani@information.gov.bn

 AZIMAH.JPG

Dayang Azimatul Azimah binti Siti Rahmat

Penyemak

azimah.rahmat@information.gov.bn


ENGLISH PUBLICATION II UNIT

 RUHIL AMAL FARIDAH.jpg

Dayang Ruhil Amal Faridah binti Awang Yahya

Pegawai Penerangan

ruhil.yahya@information.gov.bn

 SYAKIRAH MATUSIN_PENOLONG PENYUNTING TKT II.jpg

Dayang Syakirah binti Matusin

Penolong Penyunting Tingkat II


NOR ZURIANA BINTI HAJI AZMAN.jpg

Nor Zuriana Haji Azman @Malai

Penolong Pegawai Penyemak Tingkat II

Norzuriana.azman@information.gov.bn‚Äč

 HAJAH MUSMARIANI.jpg

Dayang Hajah Musmariani Binti Haji Mohammad

Penterjemah

musmariani.mohammad@information.gov.bn

 HAJI MIRAZMAN.jpg

Awang Haji Mirazman bin Haji Othman

Penterjemah

mirazman.othman@information.gov.bn

 khiarul hisyam.jpg

Muhamad Khairul Hisyam bin Jaya

Penolong Penyunting Tingkat III

hisyam.jaya@information.gov.bn

 nurul hazieyah.jpg

Nurul Hazieyah binti Yusri

Penolong Penyunting Tingkat  III

Hazieyah.yusri@information.gov.bn