Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksUnit Stor dan Estet

BIL

BAHAGIAN/ UNIT/ CAWANGAN / MEJA

UNIT STOR DAN ESTET

TUGAS & TANGGUNGJAWAB (TOR)

1

Menghadapkan Laporan Bulanan Barang Inventori Setiap Hujung Bulan:

i.       Inventori Barang Pembersih

ii.      Cenderahati dan Barang Peralatan Pejabat

2

Pembersih: menghadapkan laporan bulanan kerja kerja harian bagi setiap hujung bulan.

3

Sekuriti: mengemel laporan setiap 2 jam kepada Ketua Unit Stor dan Estet.

4

Buruh: memotong rumput tiga kali seminggu, bunga dua kali seminggu, longkang sekali seminggu dan kerja kerja tambahan AJK logistik dan PA System.


Pegawai dan kakitangan

PK (Amm) MARZUKI BIN MOHAMED @ SUHAILI.jpg


Awang Marzuki bin Mohamed

Penyelenggara Stor Tingkat  II

marzuki.suhaili@information.gov.bn

2383400 ext​ 124, 122

Musa Yassin.jpg



Awang Haji Musa bin Hj Md Yassin

Penyelenggara Stor Tingkat III

musa.yassin@information.gov.bn

2383400 ext​ 124, 122

MOHD HASRIJAM HJ HASSAN(pass).jpg

Mohammad Hasrijam bin Haji Hassan
hasrijam.hassan@information.gov.bn
Penyelenggara Stor Tingkat III
PK (Maj) MARINAH BINTI JUMAT.jpg


Dayang Marinah binti Jumat

Pekerja Tingkat III

marinah.jumat@information.gov.bn

2383400 ext​ 124, 122

PK (Ahy) AZLIN BIN HAJI YAAKUB @ HJ YACUB2.jpg


Awang Azlin bin Haji Yaakub / Hj Yacub

​Pekerja Tingkat V 'Open Vote'

azlin.yaakub@information.gov.bn

2383400 ext​ 124, 122

Hardee.jpg

Awang Mohammad Hardee bin Safli

Pekerja Tingkat V 'Open Vote'

hardee.safli@information.gov.bn

2383400 ext​ 124, 122

PK (Mht) MASNAH BINTI HAJI MD TAMIN.jpg


Dayang Masnah binti Haji Md. Tamin

Pekerja Tingkat V 'Open Vote'

masnah.tamin@information.gov.bn

2383400 ext​ 124, 122

PK (Hsd) HAJAH SABARIAH BINTI HAJI DRAHMAN.jpg


Dayang Hajah Sabariah binti Haji Drahman

Pekerja Tingkat V 'Open Vote'

sabariah.drahman@information.gov.bn

2383400 ext​ 124, 122

PK (Mhj) MARLIANA BINTI HAJI JAMAL.jpg


Dayang Marliana binti Haji Jamal

Pekerja Tingkat V 'Open Vote'

marliana.jamal@information.gov.bn

2383400 ext​ 124, 122

PK (Jum) JULIANA BINTI MINDAS.jpg


Dayang Juliana binti Mindas

Pekerja Tingkat V 'Open Vote'

juliana.mindas@information.gov.bn

2383400 ext​ 124, 122

PK (Hrj) HAJAH ROHAYAH BINTI HAJI AWANG JAPAR.jpg


Dayang Hajah Rohayah binti Haji Awang Japar

Pekerja Tingkat V 'Open Vote'

rohayah.japar@information.gov.bn

2383400 ext​ 124, 122

PK (Mkm) MOHAMMAD ANI KHAIRUL AZIZAN BIN MOHAMMAD.jpg


Awang Mohammad Ani Khairul Azizan bin Mohamad

Pekerja Tingkat V

azizan.mohamad@information.gov.bn

2383400 ext​ 124, 122