Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksPelita Brunei Meja C

​ Nama

Jawatan

Emel

Contact 
No.

PB (Nb) EZAWATI HANIM BINTI ABDULLAH @KD NASIBAH HANIM BINTI PG HJ BAKAR.jpg

Dayang Ezawati Hanim binti Abdullah@ Dayangku Nasibahanim binti Pengiran Haji Bakar

Pegawai Penerangan

nasibahanim.bakar@information.
gov.bn

2383400​

PB (Nra) DK NUR RIDZWANA BINTI PG ABD AZIZ.jpg

Dayangku Nur Ridzwana binti Pengiran Abd. Aziz

Penyemak

ridzwana.aziz@information.gov.bn

2383400

PB (Hal) HANIZA BINTI ABDUL LATIF.jpg

Dayang Haniza binti Abdul Latif

Penolong Penyunting Tingkat III

haniza.latif@information.gov.bn

2383400

PB (Rha) DK SITI REDZAIMI BINTI PG HJ AHMAD.jpg

Dayangku Siti Redzaimi binti Pengiran Haji Ahmad

Pemberita

redzaimi.ahmad@information.gov.bn

2383400

PB (Kmh) KHARTINI BINTI MOHD HAMIR.jpg

Dayang Khartini binti Mohd. Hamir

khartini.hamir@information.gov.bn

2383400

PB (Nha) NOORATINI BINTI HJ ABAS.jpg

Dayang Nooratini binti Haji Abas

nooratini.abas@information.gov.bn

2383400

PB (Dmh) MARLINAWATY BINTI HUSSIN.jpg

Dayang Marlinawaty binti Hussin

Pemberita

marlinawaty.hussin@information.gov.bn

2383400

PB (Asd) AK SYI'ARUDDIN BIN PG DAUDDIN.jpg

Awangku Syi’aruddin bin Pengiran Dauddin

Pemberita

syiaruddin.dauddin@information.gov.bn

2383400