Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksPelita Brunei Meja A

Desk A

​ Name

Position

Email

Contact 
No.

PB (Zs) HAJAH ZABAIDAH BINTI HJ SALAT.jpg

Dayang Hajah Zabaidah binti Haji Salat

Pegawai Penerangan

zabaidah.salat@information.
gov.bn

2383400

Hajah Norliha Info.jpg

Dayang Hajah Norliha binti Haji Salleh

Penolong Penyunting Tingkat II

norliha.salleh@information.gov.bn

 2383400 

PB (Ms) SITI MUSLIHAT BINTI HJ SALLEH.jpg

Dayang Siti Muslihat binti Haji Salleh

Penolong Penyunting Tingkat II

muslihat.salleh@information.
gov.bn

2383400

PB (Ns) HAJAH NORLIHA BINTI HJ SALLEH.jpg

Dayang Hajah Norliha Haji Salleh

Assistant Proofreader Officer Grade II

norliha.salleh@information.
gov.bn

2383400

PB (Msa) WAN SAHRAN_.jpg

Awang Wan Mohammad Sahran bin Wan Ahmadi

Penolong Penyunting Tingkat III

sahran.ahmadi@information. gov.bn

2383400

Dayang Hajah Marhani binti Haji Abd Rahman

Photo Technician Grade II

marhani.rahman@information.
gov.bn

2383400

PB (Szs) HAJAH SITI ZURAIHAH BINTI SULAIMAN.jpg

Dayang Hajah Siti Zuraihah binti Awang Sulaiman

Pemberita

zuraihah.sulaiman@information.gov.bn

2383400

PB (Vmi) DK VIVY MELISA BINTI PG IBRAHIM.jpg

Dayangku Vivy Malessa binti Pengiran Ibrahim

Pemberita

vivy.ibrahim@information.gov.bn

 2383400

PB (Rhh) ROHANI BINTI AWANG HJ ABD HAMID.jpg

Dayang Rohani binti Awang Haji Abd. Hamid

Pemberita

rohani.hamid@information.gov.bn

2383400

saerah.jpg

 Dayang Saerah binti Haji Abd. Ghani

Pemberita

saerah.ghani@information.gov.bn

2383400

PB (Das) AIMI BINTI SANI.jpg

Dayang Aimi binti Sani

Pemberita

aimi.sani@information.gov.bn

2383400