Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksPejabat Pengarah


Mawardi Haji Mohammad
Pemangku Pengarah Penerangan

Email: mawardi.hjmohammad@information.gov.bn
Tel No : 2383400

Dayangku Nur Azhani @ Dayangku Mas Ayu binti Pengiran Dr. Hidop
Kerani Sulit

Email : azhani.hidop@information.gov.bn 
Tel. No : 2383400 ext 604

ZAL_9993E-1.jpg

Dayang Zarina binti Jalil
Penolong Kerani Sulit

Email : zarina.jalil@information.gov.bn 
Tel No : 2383400 ext 602
PK (Zmh) ZAINUDDIN BIN HAJI MUHAMMAD HUSSEIN.jpg
Awang Zainuddin bin Hj Muhammad Hussein
Kerani

Email  ; zainuddin.hussein@information.gov.bn
Tel No : 2383400

Sitifah binti Suhaili - 01-080129 - Kerani.jpg

Dayang Sitifah binti Suhaili
Kerani

Email : Sitifah.suhaili@information.gov.bn 
Tel. No : 2383400

Siti Munirah Aqilah binti Awg Nawawi - 01-061676 - Kerani.jpg

Dayang Siti Munirah Aqilah binti Awang Nawawi
Kerani

Aqilah.nawawi@information.gov.bn 
Tel. No : 2383400

Awangku Mohammad Noor Zainismandy bin Pengiran Haji Ismail
Pembantu Pejabat

Email : zainismandy.ismail@information.gov.bn  
Tel No:  2383400 ext 603