Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksBahagian Penerbitan Dan Seni Reka

PS (Aj).jpg



Ketua Unit Penerbitan Dan Seni Reka

Dayang Saadiatul Nur Aqilah binti Haji Jaman

Pegawai Penerangan

aqilah.jaman@information.gov.bn


UNIT PENERBITAN

NOR HANIZAH.jpg

 


Ketua Unit

Dayang Nor Hanizah binti Haji Abdul Halim

Penolong Penyunting Tingkat I

hanizah.halim@information.gov.bn


HSO_1124.JPG

 



Pg. Haji Waliyuddin bin Pg. Haji Ahmad

Penolong Penyunting Tingkat I


ZAWIYATUN NI'MAH.jpg

 



Dayang Zawiyatun Ni'mah binti Mohamad Akir

Penolong Penyunting Tingkat II

SITI MUSLIHAT.jpg

 


Dayang Siti Muslihat binti Haji Salleh

Penolong Penyunting Tingkat II

muslihat.salleh@information.gov.bn


SYAKIRAH MATUSIN_PENOLONG PENYUNTING TKT II.jpg

 



Dayang Syakirah binti Matusin

Penolong Penyunting Tingkat II


HAJAH NORLIHA.jpg

 

Dayang Hajah Norliha binti Haji Salleh

Penolong Pegawai Penyemak Tingkat II

norliha.salleh@information.gov.bn


NOR ZURIANA BINTI HAJI AZMAN.jpg

 



Nor Zuriana Haji Azman @Malai

Penolong Pegawai Penyemak Tingkat II

Norzuriana.azman@information.gov.bn


RAMLAH.jpg

 

‚Äč


Dayang Ramlah binti Mohammad Noor

Penyemak

ramlah.noor@information.gov.bn


UNIT SENI REKA

KHAIRUL SHAHARIM.jpg

 


Ketua Unit

Awang  Khairul Shaharim bin Haji Abdul Ghafor

Pereka Tingkat II

shaharim.ghafor@information.gov.bn


MOHAMMAD BIN KAHAR.jpg

 


Awang Mohammad bin Kahar

Pereka Tingkat III


ARBI_SOHEMI_PSG.jpg

 



Awang Mohammad Arbby bin Haji A.M. Soehine

Pereka Tingkat III