Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksTutong Branch


PG HJ AHMAD FADILLAH AKHBAR.jpg 

Pg. Haji Ahmad Fadillah Akhbar Bin Pg. Haji Sellahhuddin

Penolong Pegawai Penerangan

akhbar.sellahhuddin@information.gov.bn

 KHAIDDIR SHAH.jpg

Awang Mohammad Khaiddir Shah bin Haji Abdul Halim

Pegawai Luar Penerangan

 

 AKUI.jpg

Awang Akui bin Anam

Pembantu Pegawai Luar Penerangan

akui.anam@information.gov.bn

 MOHD RUSLI.jpg

Mohammad Rusli bin Abdullah @ Gandok

Pembantu Pegawai Luar Penerangan

rusli.gandok@information.gov.bn

 







Dayang Siti Mazfaizura binti Maikal

Pembantu Pegawai Luar Penerangan

siti.maikal@information.gov.bn

 INDARADIANA.jpg

Dayang Indaradiana binti Sahak

Pembantu Pegawai Luar Penerangan

indradiana.sahak@information.gov.bn

 NORDY.jpg

Awang Nordy Bin Tabong

Pembantu Pegawai Luar Penerangan

nordy.tabong@information.gov.bn

 MUHAMMAD FADZLEY BIN ABDULLAH SIMPAI_PPL.jpg

Awang Muhammad Fadzley bin Abdullah Simpai

Pembantu Pegawai Luar Penerangan

 

 HASSIM BIN HJ MURAH.JPG

Awang Haji Hassim bin Haji Murah

Pembantu Pejabat

hassim.murah@information.gov.bn

 Julinia.jpg

Dayang Julinia binti Mohammad Ali

Pembersih Pekerja Tingkat

Julinia.ali@information.gov.bn