Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksDirector's Offices



JI Edited.jpg
Awang Haji Shahrul Jeffri
bin Dato Paduka Haji Ibrahim

Pemangku Pengarah Penerangan

jeffri.ibrahim@information.gov.bn
ADIBAH YAMNA BINTI TARIP -Kerani Sulit Pejabat Pengarah.jpg
​Dayang Adibah Yamna binti Tarip
Kerani Sulit
yamna.tarip@information.gov.bn
ZAL_9993E-1.jpg

Dayang Zarina binti Jalil

Penolong Kerani Sulit

zarina.jalil@information.gov.bn
Sitifah.jpg

Dayang Sitifah binti Suhaili

Kerani

sitifah.suhaili@information.gov.bn
Assanieza binti Haji Hashim - 00321460 - Kerani.jpg
syafiqlamat.jpg


Dayang Assanieza binti Haji Hashim

Clerk

assanieza.hashim@information.gov.bn







Awang Haji Muhammad Syafiq bin Haji Lamat 

Pembantu Pejabat
syafiq.lamat@information.gov.bn