Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksPelita Brunei Meja Kandungan Khas

​ Nama

Jawatan

Emel

Contact 
No.

Dayang Noriah binti Haji Abdul Hamid

Pegawai Penerangan

noriah.hamid@information.gov.bn

2383400

 PB (Fm) DK HAJAH FATIMAH BINTI PG HJ MATNOR.jpg

Pengiran Hajah Fatimah binti  Pengiran Haji Mohd Noor

Penolong Penyunting Tingkat I

fatimah.noor@information.gov.bn

2383400

Norliah Info.jpg

Dayang Norliah binti Md. Zain

Penolong Penyunting Tingkat  Inorliah.zain@information.gov.bn2383400

 asbillah.jpg

Awang Mohammad Asbillah bin Haji Pudin

Penyemak asbillah.pudin@information.gov.bn​2383400

PB (Hs) ABDUL HADI BIN HJ SUHAILI.jpg

Awang Abdul Hadi bin Haji Suhaili

Penolong Pegawai  Penyemak Tingkat I

abdhadi.suhaili@information.gov.bn

2383400

PB (Hk) HEZLINAWATI BINTI HJ ABDUL KARIM.jpg

Dayang Hezlinawati binti Haji Abdul Karim

Penolong Penyunting Tingkat II

hezlinawati.karim@information.gov.bn

2383400

PB (As) HAJI AHMAD BIN HAJI SALIM.jpg

Awang Haji Ahmad bin Haji Salim

Penolong Penyunting Tingkat II

ahmad.salim@information.gov.bn

2383400

 

PB (Aj) AK JEFFERI BIN PG DURAHMAN.jpg

Awangku Jefferi bin Pengiran Durahman

Penolong Penyunting Tingkat II

jefferi.durahman@information.gov.bn

2383400

PB (Dnm) NORAISAH BINTI MUHAMMED.jpg

Dayang Noraisah binti Haji Muhammed

Penolong Penyunting Tingkat IIInoraisah.muhammad@information.gov.bn2383400